O nas

Od 1998 roku działamy w branży kamieniarskiej. Przez ten czas zdążyliśmy wykonać dużo wyjątkowych realizacji. Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnej ekipie mamy wielu zadowolonych klientów. Nasze realizacje sprawiają, że dom i ogród zyskują niepowtarzalny wygląd.   Kamień wykorzystujemy do kształtowania ogrodowych aranżacji, wykończenia wnętrz, budowy ogrodzeń, nawierzchni oraz elewacji domów.
Zapewniamy kompleksową współpracę.

Prowadzimy również sprzedaż kamienia naturalnego. Materiał pozyskany z kopalni sami selekcjonujemy i ręcznie obrabiamy, dzięki czemu nasze produkty są najwyższej jakości. Staramy się nadążać za potrzebami klientów, dlatego w ofercie posiadamy też kamień importowany z innych krajów.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę kamienia naturalnego i jest skierowana zarówno do klientów hurtowych, jak i odbiorców indywidualnych. Współpracujemy także z firmami budowlanymi oraz architektami wnętrz i ogrodów.

Chętnie udzielimy porady i pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju kamienia.

Współpracujemy z przewoźnikami oraz firmami kurierskimi, dzięki czemu nie ograniczamy się do sprzedaży lokalnej. Wysyłamy kamień również za granicę.

Zajmujemy się także cięciem łupków kamiennych, przygotowując je w ten sposób do wykorzystania w domu i na elewacjach.

Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić fachowe doradztwo techniczne, pomoc przy doborze materiałów, a także usługi w zakresie projektowania terenów zieleni i detali ogrodowych.

Działamy w branży ogrodniczej, pomagając w aranżacji przestrzeni wokół domu, tak aby spełniała oczekiwania klienta. Projektujemy i zakładamy ogrody. Realizujemy także projekty nam powierzone.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i ofertą kamienia.