Ogrody

Czeka Cię urządzanie własnego ogrodu?

Marzysz o funkcjonalnej i pięknej przestrzeni wokół domu, gdzie będziesz odpoczywać i miło spędzać czas, ale nie masz pomysłu na swój ogród?

  • Boisz się, że nie poradzisz sobie z doborem, zakupem i sadzeniem roślin?
  • Chcesz uniknąć wizualnego bałaganu i przesadzania roślin w nieskończoność?
  • Musisz przygotować teren, ułożyć ścieżki, zrobić nawodnienie i przeraża Cię wizja zorganizowania tego wszystkiego?

Zaoszczędzisz dużo czasu i pieniędzy, korzystając z naszych usług.

Projektujemy i zakładamy ogrody przydomowe oraz tereny zieleni.

Zajmiemy się Twoim ogrodem kompleksowo, począwszy od przygotowania koncepcji i doboru roślin, poprzez prace ziemne, wykonanie ogrodu i jego pielęgnację.

Od początku staramy się pracować z klientem, nie zmuszamy Cię do wyboru spośród dwóch przedstawionych rozwiązań. To Ty będziesz korzystać ze swojego ogrodu i powinieneś czuć się w nim dobrze. Razem wybieramy optymalne rozwiązania dla Twojej rodziny i dostosowujemy je do warunków, w jakich ma powstać ogród.

Prowadzimy też sprzedaż drzew ozdobnych oraz współpracujemy z dobrymi szkółkami roślin na terenie Dolnego Śląska, dzięki czemu rośliny, które sadzimy, są najwyższej jakości.

W związku z profilem naszej działalności często działamy na zlecenie innych projektantów w zakresie wykonania murków ogrodowych, grilli, kaskad, ścieżek i wszelkiego rodzaju detali kamiennych. Efekty możesz zobaczyć w naszej galerii.

Potrzebujesz projektu ogrodu? Nie chcesz sam się borykać z urządzaniem ogrodu? A może zwyczajnie nie masz na to ochoty i czasu?

Skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązania.
 

Zobacz nasze realizacje: